Хроніка
09.07.2019

Українцям не має місця в Україні

08 ЛИПНЯ 2019

Віце-прем'єр-міністр з ЄС не була допущена на самміт Україна ЄС; канал "NewsOne" запланував телеміст з каналом "Росія 24"; Українці, Президент України Петро Порошенко, усі, хто за Україну, вимагають закриття проросійського каналу "NewsOne", та збираються на пикетування каналу; Зеленський переклав відновлення Донбасу на Українців; Зеленський запропонував закінчити війну через рік…

 

1. Заступниця Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко повідомляє у своєму фейсбуці, посилаючись на пост І.О. Климпуш-Цинцанидзе:

«І.О. Климпуш-Цинцанидзе  не пустили на саміт Україна - ЄС… Я не знаю, хто приймав це рішення - офіс прем‘єра чи президента, але це рішення епохи Януковича і часів Януковича. Іванна має беззаперечний авторитет і бездоганну репутацію в Єврокомісіі, її офіс всі ці роки плідно співпрацював з ЄК і штаб-квартирою НАТО, й документи нинішнього саміту готувалися за участі офісу профільного віце-прем‘єра. Ця історія доводить, що за "новими обличчями" ховаються старі безпринципні морди, далекі від європейських принципів і правил.

Р.S. Цікаво почути позицію послів країн ЄС. Ще рік тому вони робили заяви і з менш скандальних приводів. Останні тижні - повна мовчанка.»

Джерела інформації: Ірина Геращенко , І.О. Климпуш-Цинцанидзе

2. Іванна Климпуш-Цинцанидзе на своєї сторінці фейсбуку повідомляє, що її, як віце-прем‘єр-міністра з ЄС, яка відповідає за Європейську інтеграцію України, не пустили на самміт Україна ЄС. Та додає відео цього непорозуміння:

Джерела інформації:  Іванна Климпуш-Цинцанидзе та фото Іванна Климпуш-Цинцанидзе


P.S. Схоже, що зовнішня політика України, завдяки команді "презедента" Зеленського, тихесенько й остаточно накривається мідним тазом.

3. Як повідомляє на своїй фейсбук-сторінці Генеральний Прокурор України Юрій Луценко, однім з організаторів українського каналу "NewsOne", є співвласником російського "Промсвязьбанка", за допомогою якого Кремль фінансує війну проти України.

Джерела інформації: Юрій Луценко , 5.ua

4. Голова Верховної Ради Андрій Парубій повидомив, що треба підготувати документи проти будь-яких теле-мостів між інформаційними каналами: "Ми домовились з комітетом з питань свободи слова, що буде підготовлений законопроєкт, який унеможливить проведення телемосту між Україною і країною-агресором Росією".

Джерела інформації: ukrinform , 5.ua

5. Як і більшість Українців, Президент України Петро Порошенко на своєму ютьюб-каналі також відреагував на телеміст з країною агресором - Росією, та запропонував на законодавочму рівні заборонити подібне у майбутньому.

Джерело інформації: ютьюб-канал Петро Порошенко

6. Член комітету Верховної ради у закордонних справах Володимир Ар'єв заявив про телеміст: "Не діалог, а домовленості про капітуляцію".

Джерела інформації: 5.ua , 5.ua

7. За ініціативою каналу NewsOne, про телеміст України зі страною агресором, СБУ ініціює невідкладне засідання. Про це інформує прес-служба СБУ.

Джерела інформації: СБУ України , 5.ua

8. Черговою поразкою для "презедента" Зеленського стала відміна проросійським каналом "NewsOne" телемоста з російським змі "Россия 24" через протестувальників, які вимагали негайного розслідування проти антиукраїнської діяльності з боку цих масмедіа. Ще раз, не через заяви Зеленського, його відео-роліки, а через принципову позицію проукраїнського населення та початку організації протестних акції найближчим часом проти каналу NewsOne.

9. "Презедент" Зеленський вважає, що війна Росії проти України закінчиться через рік. Таку думку він озвучив після самміту України ЄС: "Ми запропонували наступний крок: давайте розширимо можливість людям бути людьми. Ми запропонували термін в один рік, хоча я дуже сподіваюся, що через рік у нас вже не буде цієї війни", - наголосив він.

P.S. Щоправда, за який рахунок закінчиться війна, повною капітуляцією України перед Росією або знищенням Росії, як країни, нажаль він не сказав.

Джерело інформації: Українська Правда

10. "Презедент" Зеленський продовжує підігрувати Кремлю та дає зрозуміти, яким чином готовий зняти санкції з Донбасу. За його версією, умовою є, "повернення усіх націоналізованих підприємств" терирористичним режимом Росії.
 

P.S. При цьому, що робити з тими підприємствами, які були розграбовані та вивезені з теренів України на територію Росію, Зеленський не сказав. Вочевидь, "презедент" подарує Россії награбоване українське майно.

Джерело інформації: 5.ua

11. Як і обіцяв Зеленський, усі відповідають в Україні. І він наголосив, що Україна має гроші у бюджеті на відбудування Донбасу, розграбованого й зруйнованого окупаційними військами Россійської Федерації: "… Ми готові, у нас є гроші –  гроші в бюджеті, є пропозиції наших західних партнерів. Але для того, щоб побудувати міст, треба щоб та сторона демонтувала бетонні укріплення. Вони сказали на останньому "Мінську", що їм на це технічно буде потрібно десь 8-10 днів", – заявив він.

P.S. Тепер кожен Українець, якій вболівав за Україну та українську ідентичність, який всі ці п'ять років сплачував податки, а "презедент" Зеленський ховав все у офшори, буде нести додаткове податкове навантаження для відновлення зруйнованого Росією. Чітко можна зрозуміти, що про підвищення пенсій, заробітних плат та будування нових доріг мова в майбутньому може не йти.

Джерело інформації: 5.ua

12. Чергова доба довела, що окупанти, які контролюються Росією, не відводили та не збирались відвести свої терористичні війська. Також збільшилась кількість обстрілів із забороненої зброї.

Схоже, що нова влада "Зе-Команди" "презедента" Зеленського офіційно здала позиції Росії.

Джерело інформації: 5.ua

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram