Хроніка
31.07.2019

Зеленський побоюється всього українського…

30 ЛИПНЯ 2019

Влада Зеленського почала блокування проукраїнських сайтів; "Ми їх зробили!" тріумфував натовп; Чорновіл: "Богдан фактично заявив про власний злочин"; російськомовний канал буде неефективним у "боротьбі за уми" мешканців ОРДЛО; чому Зеленський насправді відмінив парад; 4649 - стільки зникло за моменту нападу РФ на Україну…

"Ми їх зробили!" тріумфував натовп

Тим часом я, історик філософії з Києво-Могилянської академії, намагався збагнути:

1) хто такі "МИ"

2) хто такі "ЇХ"?

Сьогодні я нарешті все зрозумів. Відповідь - на світлині. Це - звандалізований меморіал Сергія Нігояна, із розшматованим національним прапором. Вперше. За п'ять років.

ВИ ЗРОБИЛИ ЇХ! Чуєте, 73%, ви зробили їх!

Спочаку вбивці януковичі, клюєви, портнови, шуфричі "зробили" Сегрія Нігояна. А ви "зробили" меморіал Сергія Нігояна.

ВИ ЗРОБИЛИ ЇХ... повилазило на світ Божий бидло закривавлене.

Тож продовжуйте битися у сатанінсько-кремлівському екстазі, співайте "ЗРОБИМО ЇХ ЩЕ РАЗ!" .... А я тим часом буду збирати моїх дітей та їхати з бидлостану, в який ви повертаєтеся після 5 років справжньої свободи, якої у Вкраїни не було 100 років.

Пам'ятайте цю світлину. Поширте її. Пишайтеся. Це зробили ВИ!

А ти, Небесний Батьку, переказуй від нас усіх привіт Героєві. Ми пам'ятаємо. Ми вдячні."🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Yuriy Intelehator

ВЛАДА УЗЕЛЕНСЬКОГО

Безпрецедентний наступ на свободу слова в Україні. Заблоковано десятки сайтів

В суботу, 26/7/2019, ми отримали повідомлення від Alex Surkov стосовно того, що сайт https://enigma.ua не доступний та він бачить зображення про блокування сайту провайдером на підставі указу Президента України від 15 травня 2017 року.

Це той самий указ, який блокував для українських корустувачів доступ до ресурсів російського агресора, таких як VK, Yandex. Mail.RU, Webmoney. Розуміючи, що ми не маємо ніякого відношення до цих сайтів ми звернулися до провайдера ФРІНЕТ  стосовно причин блокування і були шоковані тим, що наш сайт заблоковано на всій території України через ухвалу Печерського районного суду м. Києва (суддя Вовк С.В.) від 23.07.2019 року № 757/38387/19-к стосовно кримінального провадження 12018060020001159.

Джерело інформації: enigma.ua

"Богдан фактично заявив про власний злочин": Чорновіл пояснив, як керівник ОПУ "зманіпулював рішенням КСУ" (Відео)

"Богдан сьогодні фактично заявив про власний злочин. Він, по суті, сказав, що особисто відмовляється виконувати рішення Конституційного суду. За таке треба сидіти в тюрмі. Він зманіпулював нормами рішення Конституційного суду, які були винесені на основі Конституції, а не закону", – пояснив Чорновіл.

Джерело інформації: 5.ua

Переграли самі себе. Богдан не може вимагати звільнення Кличка

"Ви ж пам'ятаєте, як Богдана призначали на посаду? Спеціально реформували АП в Офіс президента, щоб Богдан - будучи люстрованим - зміг очолити нову структуру. Для цього Офіс позиціонується як Патронатна Служба, глава якої вже ніби і не чиновник. Якщо так, то як може звичайний найманий менеджер (нехай навіть дуже високопоставлений), не будучи держчиновником, просити Кабмін звільнити главу КМДА? Це як ?!)) Суб'єкт звернення? Може, Конституцією передбачено?) ", - дивується журналістка.

Джерело інформації: gazeta.ua

Богдану та Зеленському потрібен ручний та керований мер в Києві - Чекалкін

"Насправді ставки великі в цій грі. Оскільки всі революційні перетворення в Україні за останні 20 років починалися з Майдану, починалися з київської центральної площі. Тому, природно, Богдану, Зеленському та Коломойському потрібний ручний і керований мер, який буде повністю контролювати ситуацію не тільки в залі Київради, але і на київських вулицях. Тому у них завдання №1 - знайти слухняного виконавця, який просто буде брати під козирок", - розповів Чекалкін.

Джерело інформації: ПРЯМИЙ

Претендент на посаду голови МОЗ заявив про особливості лікування "у представників різних рас"

Засновник мережі приватних клінік "Борис" Михайло Радуцький, якого в партії "Слуга народу" назвали претендентом на посаду міністра охорони здоров’я, заявив, що існують особливості лікування "у представників різних рас". "Адже, скажімо, генетичні відмінності в перебігу тих чи інших хвороб у представників різних рас визначають і особливості їх лікування. Тому протоколи мають бути тільки національними, написаними українською мовою, затвердженими МОЗ і Мін'юстом, адаптованими", – сказав Радуцький.

Джерело інформації: Українська Правда

Замість параду 24 серпня буде "Хода гідності"

Замість військового параду на День Незалежності у Києві відбудеться "Хода гідності" з військовими і керівництвом держави, зокрема президентом Володимиром Зеленським.

Джерело інформації: gazeta.ua

Відсутність реакції "Слуги народу" на расистські слова Радуцького є тривожним симптомом - Ар'єв

Партія "Слуга народу" має відреагувати на расистські заяви Михайла Радуцького, і те, що вона досі не відреагувала - це тривожний симптом. "Крім того, що це просто речі з печерного світу, бо це навіть не середньовіччя, нічого додати не можу. І в даному разі, якщо ми йдемо в Європу і сповідуємо європейські демократичні цінності, то будь-які расистські висловлювання не можуть взагалі ніяким чином співіснувати з європейським курсом країни", - сказав Ар'єв.

Джерело інформації: ПРЯМИЙ

Навіщо депутатів “Слуги” в Трускавці вчать лише голосувати й не виступати з трибуни

Але коли серйозні люди на інтенсиві в Трускавці втовкмачують весільним фотографам і тамадам вказівки, як в анекдоті про монгольського космонавта…

Коли ці люди на порозі дуже непереконливого парламенту дають нам зрозуміти, що не лише в Роіссі, а й у нас “парламент не місце для дискусій”…

То я навіть не знаю, що думати.

Джерело інформації: Новинарня

Правозахисники висловили недовіру омбудсменці Денисовій

Правозахисні організації “Кримська правозахисна група” та “Медійна ініціатива за права людини” опублікували заяву щодо неможливості подальшого зайняття Людмилою Денисовою посади Уповноваженої ВР України з прав людини.

“На наш погляд, ситуація, яка зараз склалася у зв’язку із оприлюдненням компрометуючих Денісову матеріалів, загрожує незалежності всієї інституції Уповноваженого ВР України з прав людини. Нагадаємо, що Офіс Омбудсмена – це кількасот осіб, включно з регіональними представниками, які опікуються широким колом питань, пов’язаних із правозахисною тематикою”, – йдеться у тексті заяви.

Джерело інформації: Новинарня

Новообраний нардеп Гнатенко фігурує у справі про сепаратизм – СБУ

У кримінальній справі про посягання на територіальну цілісність України під час подій 2014 року фігурує міський голова Дружківки Донецької області Валерій Гнатенко, який переміг на 49-му мажоритарному окрузі на виборах до Верховної Ради. Про таке повідомляє LB.ua.

Джерело інформації: 5.ua

Під офісом Денісової активісти вимагають її відставки

"Плівки, які оприлюднило НАБУ з Окружного адміністративного суду Києва показують нам, що проблема комплексна, і стосується як і суддів Окружного адмінсуду, так і омбудсмена Людмили Денісової, ДБР та інших державних структур", — сказав співорганізатор акції, член Громадської ради доброчесності Роман Маселко.

Джерело інформації: Українська Правда

Нардеп пояснив, чому російськомовний канал буде неефективним у "боротьбі за уми" мешканців ОРДЛО

"Ідею російськомовного каналу і контенту проробляли ще у 2014 році. І від них відмовились. З однієї простої причини - якщо говорити про боротьбу за уми людей, які живуть на окупованих територіях, то ці люди сприймають і розуміють українську мову, вони можуть дивитися українські канали через супутник і ніякий інший російськомовний телеканал в цьому не допоможе", - сказав Висоцький.

Джерело інформації: ПРЯМИЙ

"Слуги народу" у Трускавці ділять комітети в новій Раді

Майбутня депутатка-мажоритарниця від "Слуги народу" Марія Мезенцева розповіла, що на інтенсиві представники президентської партії знайомляться і обирають комітети. 

Джерело інформації: Українська Правда

Навчання депутатів від "Слуги народу" у Трускавці є профанацією - Палій

"Це звичайно краще, ніж нічого. Але, за великим рахунком,.. на електрика, від роботи якого залежить життя його самого і можливо ще кількох людей, вчать п'ять років. Як можна навчитися на законодавця за тиждень? Це абсолютна профанація. Тобто на людину, яка готується писати закони, вчаться все життя починаючи зі школи, а то й раніше. Тобто людина має виявляти якийсь талан до цього. Якщо вона ніякого нахилу до суспільної праці не висловлювала, ніякого нахилу не демонструвала до будь-якої суспільно-значимої роботи, то зрозуміло, що ця людина свіжа в хорошому сенсі цього слова, але в реальному сенсі цього слова - вона стерильна і не зможе ефективно працювати", - сказав Палій.

Джерело інформації: ПРЯМИЙ

На каналі "NewsOne" виявили порушення

"Перевірка відбулася, нашу групу пустили на телеканал "NewsOne", але акти не підписали. І зараз ми готуємо проект рішення про розгляд результатів цієї перевірки. Якщо факти порушень – розпалювання ворожнечі – підтвердяться , то, я прогнозую, будуть застосовані санкції", - розповів член Нацради з телерадіомовлення Сергій Костинський.

Джерело інформації: gazeta.ua

"Бояться ганьби на весь світ": Арестович про те, чому "Слуги народу" скасували парад на День Незалежності (Відео)

"Я вважаю, що він і його оточення дуже боялися, що військові не відреагують. Тому що є певні засоби "опустити" командира нижче плінтуса: просто не відповісти на військове вітання, наприклад. І все, це ганьба на увесь світ. Одна з головних причин, за якою вони не влаштовують військовий парад – це побоювання демаршу публічного з боку військових", – вважає Арестович.

Джерело інформації: 5.ua

ВІЙНА

Скільки людей зникли за період російського вторгнення в Україну

"Харківською правозахисною групою задокументовано та внесено в базу даних 4649 випадків зниклих осіб, з яких 3135 - чоловіки, 645 - жінки, 239 - діти, стать 630 зниклих ми не визначили за браком інформації. Більша кількість членів військових формувань зникла під час виконання своїх обов'язків або на полі бою. Було знайдено 3484 особи, тобто доля 1165 зниклих невідома", - повідомив Захаров.

Джерело інформації: gazeta.ua

СБУ викрила схему фінансування бойовиків "ЛНР"

"Представники української спецслужби встановили, що на тимчасово окупованій території Луганської області учасники незаконних збройних формувань зареєстрували "підприємство-двійник" на базі цілісного майнового комплексу заводу залізничного машинобудування. Виготовлену промислову продукцію зловмисники незаконно вивозили до РФ через тимчасово неконтрольовану ділянку державного кордону", – йдеться у повідомленні.

Джерело інформації: 5.ua

До українського політв’язня Карпюка не пропустили єдину можливу за рік посилку з продуктами

Він також розповів, що за погодженням із Карпюком підготував 27-кілограмову посилку, що складалася здебільшого з кави, сигарет і чорного шоколаду, при цьому, як наголосив адвокат, його підзахисний погоджував вагу бандеролі з керівництвом колонії.

"Однак згідно з поштовим трекером, "адресат відмовився від отримання". Адресат у цьому випадку – це Тюрма-2 – "Владимирский централ", де утримують Миколу Карпюка. У листі мій підзахисний прямо не говорить, чому тюремна установа не прийняла для нього посилку, вказуючи лише, що "у когось грудна "жаба" запалилася до втрати міри", – сказав адвокат.

Джерело інформації: 5.ua

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram