Хроніка
29.02.2020

Стефанчук анонсував новий законопроєкт, який дозволить скасовувати закони на референдумах…

28 ЛЮТОГО 2020

- Стефанчук анонсував новий законопроєкт, який дозволить скасовувати закони на референдумах;

- "Припинення війни з Росією "станом на завтра" – це капітуляція": Казанський про загрозу для України стати сателітом (Відео);

КАПІТУЛЯЦІЯ УКРАЇНИ…

 • "Щоб пояснити свою бездіяльність" – адвокат припустив, чому очільниця ДБР хоче зняти амністію з учасників Майдану (Відео);
 • Рішення Кабміну обмежити пільги ветеранам неконституційне – КСУ;

ВЛАДА уЗЕЛЕНСЬКОГО…

 • Учасник війни з РФ хотів поставити запитання Дубінському, а отримав травму ноги – відео;
 • Зеленський, який зосередив у своїх руках абсолютну владу, показав неспроможність керувати країною;
 • "Слуги" і дороги. Зеленський довірив ремонт доріг несумлінним підрядникам з власної партії - Watchdogs;
 • Уряд Зеленського "посипався" за дуже короткий час — Яворівський;
 • Оманські землевласники активізувалися в Україні після візиту Зеленського в султанат – "Спостерігач" (Відео);
 • Зеленський програв землю, рейтинги влади різко падають;
 • Метою справ ДБР проти Порошенка є прикриття повного провалу діяльності команди Зеленського на всіх напрямках - Герасимов;
 • Порошенка намагаються переслідувати за те, що він зупинив російську агресію - В’ятрович;
 • “Мова ось тих…”: український спортсмен заявив, що українців не існує;
 • “Нацдружини” заявляють, що мер Жмеринки нацькував “тітушек” на городян, які вимагали його відставки;
 • "Слуга народу" Крейденко стрибав по столах, виламував двері та обливався водою в Мелітополі (Відео);

ГРОШІ…

 • Перерахунку пенсій 1 березня не буде через бездіяльність уряду;
 • Мін’юст арештував гроші на рахунках Суспільного, – Аласанія;

ХАБАРІ…

 • На Луганщині керівник управління водного господарства вимагав хабар;
 • Хабар у $180 тисяч: Антикорупційний суд відсторонив від посади голову Чернівецької облради;

ВІЙНА…

 • На Сумщині попрощалися із загиблим героєм Дмитром Гринем;
 • Загострення на Донбасі: від ворожих обстрілів загинув український боєць, ще один – поранений

Стефанчук анонсував новий законопроєкт, який дозволить скасовувати закони на референдумах

"Ми формуємо питання, пов'язані з законом про всеукраїнський референдум (як першому законі з низки законів про народовладдя). Там будуть і інші законопроєкти, такі як можливість громадян виносити на всеукраїнський референдум питання про скасування законів або частин законодавчих актів України", – розповів Стефанчук.

Джерело: 5 канал

"Припинення війни з Росією "станом на завтра" – це капітуляція": Казанський про загрозу для України стати сателітом (Відео)

"Якщо ми повністю приймаємо всі умови Росії, вона перестане стріляти. Росія хоче, щоб Україна була, умовно кажучи, її колонією, державою-сателітом. І ми (Україна – ред.) в цих умовах не можемо гарантувати мир. І ніхто не може нам гарантувати, що зараз на нас не нападуть. Це не може гарантувати жоден президент – Зеленський чи хтось інший. Тому не треба роздавати таких інфантильних обіцянок", – зазначив блогер.

Джерело: 5 канал

КАПІТУЛЯЦІЯ УКРАЇНИ…

"Щоб пояснити свою бездіяльність" – адвокат припустив, чому очільниця ДБР хоче зняти амністію з учасників Майдану (Відео)

"Через кілька днів після ухвалення цього закону я сказав про його нікчемність і небезпеку для учасників протестних акцій і для України. Це очевидна заготовка групи Януковича. Ми досліджували, як приймався цей закон, як він давався. Його мета одна – дискредитувати події Майдану. І зараз це використовують", – сказав Титич.

Джерело: 5 канал

Рішення Кабміну обмежити пільги ветеранам неконституційне – КСУ

Суд визнав неконституційним 26 пункт у частині, за якою Кабмін встановлює порядки і розмір норм та положень статей 12, 13, 14, 15 і 16 Закону "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", виходячи з кількості грошей у державному та місцевому бюджетах і бюджетів фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Джерело: 5 канал

ВЛАДА уЗЕЛЕНСЬКОГО…

Учасник війни з РФ хотів поставити запитання Дубінському, а отримав травму ноги – відео

Ветеран українсько-російської війни на Донбасі заявив, що йому пошкодили ногу, імовірно, охоронці депутата від "Слуги народу" Олександра Дубінського. Про це розповів сам учасник війни, відео з яким опубліковано в Twitter.

Джерело: 5 канал

Зеленський, який зосередив у своїх руках абсолютну владу, показав неспроможність керувати країною

Про це заявив співголова фракції "Європейська Солідарність" Артур Герасимов під час акції проти політичних переслідувань п’ятого Президента України, лідера партії Петра Порошенка.

"Політичні переслідування Петра Порошенка робляться з однією метою – прикрити повний провал діяльності команди Зеленського на всіх напрямках. Бо не виконано жодних передвиборчих обіцянок. Мир? Мені здається, що ще з передвиборчої кампанії пан Зеленський живе у віртуальній реальності Кремля, бо він бачить мир тільки в очах Путіна, а на фронті іде війна і майже кожного дня, на жаль, гинуть наші солдати", – сказав він.

Джерело: Прямий

"Слуги" і дороги. Зеленський довірив ремонт доріг несумлінним підрядникам з власної партії - Watchdogs

Під час президентської кампанії тоді ще кандидат Володимир Зеленський дорікав на стан українських доріг. Коли він став президентом, то пообіцяв покінчити з ямковим ремонтом. Але насправді зараз, за президентства Зеленського, провідні підряди на ремонт доріг отримують фірми депутатів його ж партії, і ці ж фірми до виборів займались саме ямковим ремонтом доріг.

Джерело: Прямий

Уряд Зеленського "посипався" за дуже короткий час — Яворівський

- Насправді сьогодні Україна переживає якийсь такий не просто невизначений, а насправді десь такий глибинно-трагічний момент. Ми говоримо сьогодні, що там щось в Кабінеті Міністрів міняється. Я взагалі думаю, що 90-95% цієї нової команди, як ви обрали, 95% політиків компрометують "Слугу народу". Це справді так. Ми бачимо, посипалося абсолютно все. І через скільки? Буквально дуже короткий час. Це той час, коли ще, скажімо, мала би бути ейфорія… Все абсолютно посипалося.

Джерело: Прямий

Оманські землевласники активізувалися в Україні після візиту Зеленського в султанат – "Спостерігач" (Відео)

Проєкт журналістських розслідувань "Спостерігач" на "5 каналі" продовжує розповідь про таємну поїздку президента Володимира Зеленського в Оман.

Крім можливої зустрічі з представниками Росії, чинний президент міг також вести переговори щодо української землі, припускають розслідувачі.

Так, в одному з попередніх випусків журналісти "Спостерігача" повідомляли, що Зеленський міг зустрічатися в Омані з місцевим мільярдером Мохаммедом Аль Баруані.

Джерело: 5 канал

Зеленський програв землю, рейтинги влади різко падають

Якби референдум про відкриття ринку землі відбувся найближчої неділі, то за продаж землі висловилися б лише 15% респондентів, а ще 18% опитаних утрималися б.

У КМІС зазначили, що з листопада 2019-го частка прихильників земельної реформи стабільно знижувалася: у листопаді їх було 22%, у грудні — 19%, а зараз — 15%.

Проведення земельної реформи-одна з ключових обіцянок президента Володимира Зеленського. Зараз відповідний законопроект, присмачений величезною кількістю правок, проходить неквапливу процедуру другого читання в парламенті.

Джерело: Думка

Метою справ ДБР проти Порошенка є прикриття повного провалу діяльності команди Зеленського на всіх напрямках - Герасимов

"Як ви знаєте, проти Петра Порошенка було сфабриковано близько 15 справ. Вже майже рік за вказівкою Зеленського всі правоохоронні органи риють, намагаючись бодай щось знайти. Але нічого немає, томі нічого не знайшли. І все більше людей розуміють, що Петро Порошенко діяв у чіткій відповідності до Конституції й законів України", - сказав Герасимов.

Джерело: Прямий

Порошенка намагаються переслідувати за те, що він зупинив російську агресію - В’ятрович

"Я тут, щоб підтримати Петра Порошенка не тільки як колегу по партії, як колегу по парламенту, а в першу чергу, щоб підтримати Петра Порошенка як Головнокомандуючого ЗС України 2014 – 2019 років. Головнокомандувача, який зупинив російську агресію, який зупинив російський наступ у найнебезпечніший для України час. Сьогодні вже називалися справи, за якими намагаються Петра Порошенка притягнути до відповідальності, але саме ці справи і підтверджують, що за те, що Петро Порошенко зупинив російську агресію зараз його намагаються переслідувати", – сказав В’ятрович.

Джерело: Прямий

“Мова ось тих…”: український спортсмен заявив, що українців не існує

Спортсмен заявив, що Україна протягом багатьох років була в підданстві інших держав, унаслідок чого кров перемішувалася. Відтак, на його думку, справжніх українців взагалі не існує.

Джерело: Вголос

“Нацдружини” заявляють, що мер Жмеринки нацькував “тітушек” на городян, які вимагали його відставки

За даними “Нацдружин“, напередодні засідання “тітушки” Свитлака знесли намет громадської організації «Відверто про корупцію, малої правдою до великих змін», яка проводила соціологічне опитування про корупцію в місті. Чоловіки побили дівчат, які перебували в наметі і зламали обладнання.

Джерело: InfoResist

"Слуга народу" Крейденко стрибав по столах, виламував двері та обливався водою в Мелітополі (Відео)

Вибиті двері та стрибки на столі. Все це витівки народного депутата від "Слуги народу" Володимира Крейденка, повідомляє "5 канал".

Політик виламав двері до сесійної зали Мелітопольської міськради, увірвався у приміщення і почав стрибати по столах. Потім сів на місце міського голови. Кричав, що у нього крадуть речі та обливав людей водою.

Далі обранець вибіг до трибуни, але його зупинили депутати міськради. Розпочалася сутичка. Через це довелося закрити сесію достроково.

Джерело: 5 канал

ГРОШІ…

Перерахунку пенсій 1 березня не буде через бездіяльність уряду

Згідно частини другої ст. 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» 1 березня має бути проведено чергову індексацію пенсій для 95% українських пенсіонерів!

Індексація мала відбутися на коефіцієнт, що відповідає 50 % показника зростання споживчих цін за попередній рік та 50 % показника зростання середньої заробітної плати, з якої сплачено страхові внески!

Джерело: Главком

Мін’юст арештував гроші на рахунках Суспільного, – Аласанія

“Задля примусового стягнення з ПАТ “НСТУ” на користь акціонерного товариства «Євроньюз» боргу в розмірі Є10,5 млн., та ще Є1,6 млн. виконавчого збору, та ще 73 080 грн судового збору”, – написав Аласанія.

За його словами, роботу Суспільного мовника заблокували. Йдеться про можливе блокування трансляції Олімпіади-2020, участь України в Євробаченні 2020, блокування запуску нових проектів і запуску нової студії.

Джерело: Новинарня

ХАБАРІ…

На Луганщині керівник управління водного господарства вимагав хабар

100 тис. грн хабара вимагали й одержали від підприємця керівник міжрайонного управління водного господарства в Луганській області та його підлеглий.

Джерело: Голос України

Хабар у $180 тисяч: Антикорупційний суд відсторонив від посади голову Чернівецької облради

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду відсторонила голову Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна від займаної посади у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності.

Про це повідомили у пресслужбі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Він підозрюється в отриманні неправомірної вигоди за сприяння в передачі в оренду оздоровчого комплексу.

Джерело: НВ

ВІЙНА…

На Сумщині попрощалися із загиблим героєм Дмитром Гринем

«Сьогодні, 28 лютого 2020 року, шосткинці попрощались з Дмитром Гринем, який загинув під час виконання бойових завдань в районі проведення Операції Об'єднаних сил, - йдеться в повідомленні.

Джерело: Главком

Загострення на Донбасі: від ворожих обстрілів загинув український боєць, ще один – поранений

27 лютого збройні формування РФ 6 разів порушили режим припинення вогню. Противник обстріляв наші позиції із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм, а також із гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Джерело: 5 канал

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram